Tarasy z kompozytu – profesjonalne tarasy kompozytowe Wrocław

Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi w zakresie budowy tarasów z desek kompozytowych na terenie Wrocławia i Dolnego śląska. Posiadamy doświadczenie i fachową wiedzę, dzięki czemu twój taras kompozytowy będzie taki jak sobie wymarzyłeś. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na wysoką jakość i trwałość tarasu, a także wykonanie z dbałością o najmniejsze szczegóły, bez niedoróbek i „fuszerki”.

Zalety tarasu kompozytowego

Taras z desek kompozytowych jest trwały, szybki w montażu i nie wymaga, w przeciwieństwie do tradycyjnego tarasu z drewna, częstych konserwacji.
Kompozyt używany do produkcji desek jest mieszanką tworzyw sztucznych i drewna naturalnego, do złudzenia przypomina tradycyjną deskę, jest jednak dużo trwalszy. Taras kompozytowy jest estetyczny, łatwy w utrzymaniu czystości, odporny na warunki atmosferyczne, a przede wszystkim zachowuje swoje właściwości przez długie lata.

Deski używane do budowy tarasów kompozytowych są barwione na etapie produkcji, a nie malowane, co eliminuje ryzyko przebarwień i odprysków. Są odporne na wilgoć, mróz czy ścieranie. Szczotkowana powierzchnia oprócz ciekawej faktury nadaje właściwości antypoślizgowych. Deski kompozytowe mogą być dowolnie docinane, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie wymiaru i kształtu tarasu do indywidualnego projektu.

Wykonujemy również tradycyjne tarasy oraz inną zabudowę ogrodową.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług budowy tarasów kompozytowych – działamy na terenie Wrocławia oraz całego Dolnego śląska.